Nové knihy vďaka dotácii Fondu na podporu  umenia.

..

.

Nové knihy vďaka dotácii Fondu na podporu  umenia

Obec Kravany v roku 2022 v rámci projektu „Doplnenie knižničného fondu v obecnej knižnici v Kravanoch“ získala dotáciu vo výške  € 1 300,- z  Fondu  na podporu umenia. Obec prispela na tento projekt sumou € 211,06.

Obec zakúpila z dotácie a príspevku obce pre obecnú knižnicu 141 nových kníh, čím sa knižničný fond doplnil o ďalšie zaujímavé knižné tituly.

Viac ako 20%všetkých zakúpených kníh, sú knihy ktorých vydanie podporil Fond na podporu umenia.

Dopĺňaním knižničného fondu chceme prispieť k lepšiemu uspokojovaniu potrieb čitateľov našej knižnice a k rozvoju čítania.

Veríme, že nové knihy si nájdu svojich stálych čitateľov a prispejú k zvýšeniu návštevnosti našej Obecnej knižnice.

„Knihy sú najtichším a najstálejším priateľom. Sú najprístupnejším a najmúdrejším poradcom a najtrpezlivejším učiteľom.”

Charles William Eliot

Tešíme sa na spokojných čitateľov a návštevníkov!

Vytvorené: 15. 11. 2022
Posledná aktualizácia: 18. 11. 2022 07:21